Jak poinformować o uszkodzonym meblu?

Najdogodniejszą formą poinformowania nas o uszkodzeniach jest droga emailowa ze względu na przesłanie nam zdjęć uszkodzonego mebla. Nie wykluczamy kontaktu telefonicznego lecz prosimy o cierpliwość z odebraniem ponieważ maszyny mogą zagłuszyć dzwonek. Milo będzie nam gościć Państwa osobiście.

Czy dostanę pokwitowanie za pozostawione meble?

Tak.      Zawieramy umowę – zlecenie na wykonanie prac w której są zawarte informacje co ma być wykonane, jakie materiały uzyte, termin wykonania usługi i cena.  Cena usługi jest podawana w przybliżeniu lecz nie bedzie wyższa niż 30 % ceny umownej.         W trakcie prac mogą pojawić się nie przewidywane sytacje z wymianą i dorobieniem elementow . Po zakończeniu prac otrzymują Państwo informację sms o cenie całkowitej wykonania zlecenia.

Nie mam jak dostarczyć meble?

Nie ma sprawy. Prosimy o taką informację a my zalatwimy transport do nas i z powrotem.

Czy potrzebna zaliczka?

Nie.  Jeśli są to drobne naprawy i suma usługi nie przekracza określonej sumy. Tak. Jeśli naprawiany mebel wymaga dużego nakładu pracy i użycia materiałów. Wtedy pobieramy zaliczkę w wysokości nie mniej niż 15% wartości ceny umownej. to wszystko będzie odnotowane w umowie.

Czy dostanę dokumentację z zakresu prac?

Na specjalne życzenie, tak. Prosimy o podanie kontaktu emailowego a my bedziemy przesyłać zdjęcia wykonywanych prac.  Zdjęcia będą typu “real-foto”.

Czy kupujecie meble?

Nie.

Naszym celem jest usługa renowacji i naprawy mebli.  Nie prowadzimy skupu jak i sprzedaży mebli.

Mam uszkodzone krzesła i chcę zmienić tapicerkę?

Takie usługi robimy na miejscu. Skleimy, pomalujemy i zmienimy tapicerkę. Współpracujemy z profesjonalnym tapicerem.

Chcę zmienić tapicerkę

Nasza pracownia zajmuje się zmianą tapicerki materiałowej, skórzanej i eko-skóry. Oferujemy materiały nowoczesne, klasyczne i stylowe. Dostępne są materiały wykończeniowe np. ozdobne gwoździe.

Czy przyjeżdżacie na miejsce?

Przyjeżdżamy tylko do małych napraw resztę wykonujemy w naszej pracowni. Nie jestesmy w stanie zabrać całego zakładu do Państwa. Wszystkich napraw nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Gwarancja

Gwarancje udzielamy na materiały użyte do renowacji mebli. Używamy materiałów wysokiej jakości gwarantowanych przez producenta.